קהילה למען הטבע - במדיה ובתקשורת

בדרך לפרויקט פינוי בינוי בשכונת וייצמן: פעילים שמצילים בעלי חיים באתרי בנייה מתלוננים: העירייה מקשה עלינו
  בדרך להצלת בעלי חיים בפרויקט התחדשות עירונית בשיכון ויצמן, מנסים המתנדבים להגיע לסיכום עם העירייה בנושא הביטוחי (צומת השרון, הרצליה)

בזכות התושבים בוטלה כריתת עשרות עצים לטובת שביל אופניים בהרצליה
   עינת גרא, אחת ממגישות ההשגה על רישיון הכריתה, אמרה: "שביל אופניים הוא מיזם חשוב אך ראוי כי יתקיים תוך התחשבות בערכי שימור של סביבה וטבע" (צומת השרון, הרצליה)

רגע לפני שפרויקט הפינוי בינוי יוצא לדרך: מי יציל את בעלי החיים?
  תשעה בניינים ישנים ייהרסו במתחם בר כוכבא, תושבים ופעילי סביבה מבקשים סיוע בהצלת בעלי חיים רבים שמצוים במקום (צומת השרון, הרצליה מדור נדל"ן) 

רגע לפני הריסת הבניינים בנוה ישראל: חולצו עשרות בעלי חיים
– בפעילות משותפת של היזם, פעילי סביבה ועמותת נח, חולצו מהמקום עשרות קיפודים, וכן צבים, שועלים וחתולים. עכשיו המתנדבים פועלים לכך שיהיה נוהל קבוע בכל פרויקט התחדשות עירונית. (צומת השרון, הרצליה מדור נדל"ן) 

אתר כזה עוד לא הכרתם: מתנדבים עם כלבים, קופים ועטלפים
   מאיה ראם מהרצליה היא פעילה סביבתית ולמען בעלי חיים כבר שנים רבות. מתוך הפעילות הרבה שלה נולד הרעיון לחבר מתנדבים עם מקומות שזקוקים להם באמצעות אתר מיוחד שהקימה. (פרסום במגזין השרון, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, הוד השרון)

– "תכנית תעש השרון היא בכיה לדורות".
   שלומית ליפשיץ, פעילת סביבה וטבע מהרצליה, מסבירה מדוע על המדינה לחדול מקידום תכניות בניית גדולות על חשבון שטחי טבע נדירים. (Herzlia News רואים את החדשות אחרת)

כתבות בבלוג "יוצאים מהקופסא" - Step Out The Box blog

כתבה בערוץ 12 - Channel 12 TV Interview

איך מצטרפים לקבוצה?

אם גם אתם רוצים להצטרף לקבוצת הווטסאפ ולקחת חלק מעשי בהצלה של בעלי חיים, שלחו הודעה עם קצת מידע עליכם. מאיפה אתם מגיעים ומה מעניין אתכם לעשות למען בעלי החיים. דוא"ל: contact@4lev.org