קהילה למען הטבע - במדיה ובתקשורת

מאבק התושבים לשמירה על נחל גליל ים עולה מדרגה – תושבים משכונת נווה ישראל ופעילי קהילת אוהבים עצים בהרצליה (קהילה למען הטבע) ממשיכים במאבקם לשמירה על העצים בתוואי הנחל העובר בין שכונת נווה ישראל לשכונת גליל ים.

התושבים נדהמו: עבודות לבניית בית ספר פגעו בפנינת הטבע של הרצליה – במסגרת עבודות להקמת בית ספר ואולם ספורט, עלו דחפורים על אזור טבע ייחודי הסמוך לנחל גליל ים

קורס חדש בהרצליה להכרות עם הטבע העירוני והצלת בעלי חיים במרחב העירוני. – לפרטים על הקורס
רוצים להכיר את הטבע המדהים שנמצא ממש מעבר לדלת הבית? מוזמנים להצטרף לקורס שיכיר לכם את הטבע העירוני ודרכים לשמור עליו. (צומת השרון – תרבות ופנאי)

בדרך לפרויקט פינוי בינוי בשכונת וייצמן: פעילים שמצילים בעלי חיים באתרי בנייה מתלוננים: העירייה מקשה עלינו
  בדרך להצלת בעלי חיים בפרויקט התחדשות עירונית בשיכון ויצמן, מנסים המתנדבים להגיע לסיכום עם העירייה בנושא הביטוחי (צומת השרון, הרצליה)

בזכות התושבים בוטלה כריתת עשרות עצים לטובת שביל אופניים בהרצליה
   עינת גרא, אחת ממגישות ההשגה על רישיון הכריתה, אמרה: "שביל אופניים הוא מיזם חשוב אך ראוי כי יתקיים תוך התחשבות בערכי שימור של סביבה וטבע" (צומת השרון, חדשות הרצליה)

רגע לפני שפרויקט הפינוי בינוי יוצא לדרך: מי יציל את בעלי החיים?
  תשעה בניינים ישנים ייהרסו במתחם בר כוכבא, תושבים ופעילי סביבה מבקשים סיוע בהצלת בעלי חיים רבים שמצוים במקום (צומת השרון – מדור נדל"ן, הרצליה) 

רגע לפני הריסת הבניינים בנוה ישראל: חולצו עשרות בעלי חיים
– בפעילות משותפת של היזם ופעילי סביבה, חולצו מהמקום עשרות קיפודים, וכן צבים, שועלים וחתולים. עכשיו המתנדבים פועלים לכך שיהיה נוהל קבוע בכל פרויקט התחדשות עירונית. (צומת השרון, הרצליה מדור נדל"ן) 

אתר כזה עוד לא הכרתם: מתנדבים עם כלבים, קופים ועטלפים
   מאיה ראם מהרצליה היא פעילה סביבתית ולמען בעלי חיים כבר שנים רבות. מתוך הפעילות הרבה שלה נולד הרעיון לחבר מתנדבים עם מקומות שזקוקים להם באמצעות אתר מיוחד שהקימה. (פרסום במגזין השרון, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, הוד השרון)

– "תכנית תעש השרון היא בכיה לדורות".
   שלומית ליפשיץ, פעילת סביבה וטבע מהרצליה, מסבירה מדוע על המדינה לחדול מקידום תכניות בניית גדולות על חשבון שטחי טבע נדירים. (Herzlia News רואים את החדשות אחרת)

כתבות בבלוג "יוצאים מהקופסא" - Step Out The Box blog

כתבה בערוץ 12 - Channel 12 TV Interview

איך מצטרפים לקבוצה?

אם גם אתם רוצים להצטרף לקבוצת הווטסאפ ולקחת חלק מעשי בהצלה של בעלי חיים, שלחו הודעה עם קצת מידע עליכם. מאיפה אתם מגיעים ומה מעניין אתכם לעשות למען בעלי החיים. דוא"ל: contact@4lev.org